Tajemnicza śmierć mężczyzny po meczu

Tajemnicza śmierć mężczyzny z Bogusławic pod Oleśnicą. Sprawa jest zagmatwana, policja ma wiele hipotez. Nie wykluczone, że ofiara została pobita na śmierć.

W niedzielę, 23 września, na swoim boisku zespół z Bogusławic koło Oleśnicy rozegrał mecz z drużyną z Poniatowic. Po zwycięstwie gospodarzy rozpoczęło się wspólne świętowanie na stadionie. Niestety, finał imprezy jest tragiczny. W niewyjaśnionych okolicznościach zmarł 40-latek.

Mieszkańcy mówią, że zmarły był spokojnym mężczyzną, chętnie wszystkim pomagającym. Według nich mieszkaniec Bogusławic miał zostać śmiertelnie pobity przez innego mieszkańca wsi. Jednak policjanci mówią, że w śledztwie pojawia się wiele hipotez, które muszą zbadać. Jest wielu świadków i pojawiają się różne, zbieżne wersje. Dokładne przyczyny śmierci wykaże sekcja zwłok.

Prokuratura nie zdradza szczegółów sprawy. Do tej pory nikogo nie zatrzymano, nie wiadomo też, czy ktoś w ogóle usłyszy zarzuty.

dodany 2018-10-01 10:38 przez MJS

źródło: Własny

Komentarze:

Nie ma żadnych komentarzy.
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją